MARCCO- FARBY- LAKIERY- KLEJE


Idź do treści

O Nas

P.P.H.U. Marcco powstało w Styczniu 1994r. Stanowiąc kontynuację istniejącej wcześniej spółki cywilnej która swoją działalność rozpoczęła w 1992r.
Działalność firmy głównie ukierunkowana jest na handel
hurtowy materiałów budowlanych.
W naszej ofercie znajdą Państwo kompletny asortyment materiałów wykończeniowych do realizacji wszelkich inwestycji budowlanych, jak również gruntownych remontów budynków oraz budowy domów.
Dzięki stabilnej i ugruntowionej pozycji na rynku od początku działalności Marcco stało się regionalnym przedstawicielstwem firm:Atlas, Malfarb, Kreisel, Ceresit, Dyrup, Śnieżka, PPG, SIKA.
Dystrybucja stała się kluczowa dla spółki, natomiast kontrahenci zyskali bezpośredni dostęp do najnowszych technologii oraz materiałów w atrakcyjnych cenach.
Marcco cechuje zaufanie wśród kontrahentów wypracowe podczas obsługi inwestycyjnej, konkurencyjność oferowanych towarów, gwarancja produktów najwyższej jakości, wykwalifikowany personel, profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i właściwego systemu. transport własny na wskazane miejsce.
Szeroki wachlarz materiałów wykończeniowych w postaci; farby, lakiery, kleje, akcesoria malarskie, chemia budowlana, materiały ścienne, dekoracyjne,stropy, pokrycia dachowe, drzwi i okna, zachęca do odwiedzenia hurtowni I dokonania właściwego wyboru. Pozycja rynkowa osiągnięta dotychczas jest wynikiem stałej dbałości o jakość naszej pracy zorientowanej na zadowolenie klienta.

NASZE REALIZACJE:

 

 

 

 

 

 

 

 

D


Powrót do treści | Wróć do menu głównego